Denetmen Pozisyonu Kariyer Fırsatı

İstanbul,Bursa,Malatya | Yayın Tarihi: 01.09.2016 | Son Başvuru Tarihi: 31.12.2016Denetmen (Rapor Kontrolörü)

İş Tanımı

Değerleme ve Danışmanlık sektöründe hizmet vermekte olan şirketimiz; Teminat, Özel Projeler ve Makine-Tesis Değerleme alanlarında değerleme raporu düzenlemektedir.Firmamız SPK ve BDDK tarafından yetkilendirilmiştir.İş ilanına çıkılan pozisyon ise; finansman sektöründe finansal kuruluşlar tarafından tahsis edilen kredi tutarına karşılık müşteriler tarafından teminat olarak gösterilen taşınmazların ipotek alınmasına baz teşkil etmek amacıyla hazırlanan değerleme raporlarının kontrol edilerek ilgili birimlere gönderiminin sağlanması amaçlı istihdam edilmektedir.

Aranan Nitelikler

*İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, Şehir Bölge Planlama ve Harita Kadastro Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
*En az 2 yıl sahada konut ve ticari rapor hazırlamış, ayrıca minimum 1 yıl rapor kontrolü ve onaylanması konusunda tecrübesi olan,
*Ticari mülk değerlemesi konusunda bilgi sahibi olan, Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye istekli,
*Girişken, araştırmacı, hırslı ve analitik düşünce yeteneğine sahip,
*İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uyumlu, SPK tarafından verilen Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Lisansını almış diğer mesleklerden olan,
*Banka sistemleri ve MS Office uygulamalarına hakim,
*Erkek – Askerliğini yapmış,
*Anadolu yakasında ikamet eden

KİŞİSEL BİLGİLER

Öğrenim Bilgileriniz

Yabancı Dil Bilgileri

Referanslarınız

 Gizlilik sözlesmesini kabul ediyorum.
KİŞİSEL VERİLERİNİZ İLE İLGİLİ AYDINLATMA METNİ

Sevgili Müşterilerimiz, Ziyaretçilerimiz, İş ortaklarımız;
Denge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. (DENGE) olarak, kişisel verilerinizin güvenliğini önemsiyoruz. Sizleri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) uyarınca ve Veri Sorumlusu olarak aydınlatma yükümlülüğümüz çerçevesinde, kişisel verilerinizin işlenmesi süreçlerine dair bilgilendirmek isteriz.

1- VERİ SORUMLUSUNUN KİMLİĞİ

KVKK uyarınca muhatap “Veri Sorumlusu” İstanbul Ticaret Sicili nezdinde 560028 Sicil numarası ile kayıtlı, 0291077994800017 Mersis numaralı, şirket merkezi Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Ofisim İstanbul B Blok No:20 Ofis No: 33-34-35-37 Maltepe/İSTANBUL adresinde bulunan Denge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi’dir.

2- HANGİ KİŞİSEL VERİ, HANGİ YÖNTEM VE AMAÇLA TOPLANIYOR VE İŞLENİYOR?

Şirketimiz faaliyet alanı gereği müşterilerinden gelen talep üzerine menkul ve Gayrimenkul malların değerlemesi yapmakta ve raporlar hazırlamaktadır. Bu çerçevede Tarafınıza ait kişisel bilgiler; doğrudan sizler tarafından, talep formlarının doldurulması, web sitemizi ve işyerimizi ziyaretiniz, telefon görüşmelerinde veya e-posta yazışmalarındaki paylaşımlarınız, sizlere ait menkul veya gayrimenkulün  değerleme raporunun hazırlanması için aracı kıldığınız kişi veya kurumlar tarafından paylaşılması şeklinde doğrudan sizlerden veya aracı kıldığınız gerçek veya tüzel kişilerden temin edilmektedir. DENGE’den hizmet satın almanız veya bir başka surette DENGE ile ticari veya hukuki ilişkiye girmeniz durumunda, kişisel verilerinizden, Kimlik (Ad, Soyad, Pasaport No. Tc. Kimlik No) İletişim (Adres, Telefon, e-mail adresi, IP adresi), Malvarlığı (Gayrimenkul ve menkul mallar) verileriniz, yukarıda belirtilen faaliyetlerimiz kapsamında sözleşmenin kurulması ve ifası ile yasal yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi amacıyla işlenmektedir.

Metnin tamamını okumak için tıklayınız...


Denge Değerleme Logo

TAM ZAMANLI

Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Linkedin
Google +

İş Ayrıntıları
Aylık Ücret : "Belirtilmemiştir"

Tecrübe : "En az iki yıl"

Çalışma Yeri : "İstanbul"

Eğitim Düzeyi : "Lisans-Y.Lisans"


Organizasyondaki Yeri : "Uzman"

Denge Değerleme A.Ş. Açık Pozisyonlar

DENETMEN KARİYER FIRSATI
Görev Yeri   -   İstanbul (Asya)
TAM ZAMANLI
MAKİNE TESİS DEĞERLEME KARİYER FIRSATI
Görev Yeri   -   İstanbul (Asya)
TAM ZAMANLI
OPERASYON BÖLÜMÜ KARİYER FIRSATI
Görev Yeri   -   İstanbul (Asya)
TAM ZAMANLI