Denge Değerleme A.Ş.
Değer Verdiğiniz Ne Varsa Bizim İçin de Değerlidir.

Gelişim Fırsatları;

Firmamız, Kişisel gelişim, Mesleki Eğitim ve iş üzerinde öğrenme yoluyla Kariyer gelişimini sağlama ve çalışanlarını yüksek performanslı bir takımın parçası haline getirmeyi hedeflemektedir. Amacımız; bu deneyimleri, kişilerin kariyer gelişimlerini ve şirket performansını olumlu etkileyecek şekilde organize etmektir.

Şirket İçi Görev Değişiklikleri ve Terfiler:

Bireylerin yeterlilikleri ve kariyer gelişimleri değerlendirilerek şirket içi görev değişiklikleri (mobilite) ve şirket ihtiyacına bağlı olarak yönetimsel kademelere terfileri sağlanmaktadır.

Sürekli Eğitim:

Çalışanlarımızın kendilerini geliştirmesi amaçlı yıl sonlarında tüm personelin katılımıyla gerçekleştirilen eğitimlerimizin yanı sıra ihtiyaca bağlı bireysel anlamda mesleki eğitim ve il il gezilerek tüm kadrolu elemanlarımıza ve çözüm ortaklarımıza eğitim olanakları sunulmaktadır.

Ücretlendirme:

Sorumluluk seviyelerine ve performans düzeylerine göre, kişilere ödeme yapılmasını, ayrıca piyasa ve ekonomik koşullara uygun ve refah düzeyini sağlayan bir ücretlendirme sistemi uygulanmaktadır.

Sosyal Medya :
Google
LinkedIn
Instagram

KONU HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİREBİLİRSİNİZ.

 Gizlilik sözlesmesini kabul ediyorum.
KİŞİSEL VERİLERİNİZ İLE İLGİLİ AYDINLATMA METNİ

Sevgili Müşterilerimiz, Ziyaretçilerimiz, İş ortaklarımız;
Denge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. (DENGE) olarak, kişisel verilerinizin güvenliğini önemsiyoruz. Sizleri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) uyarınca ve Veri Sorumlusu olarak aydınlatma yükümlülüğümüz çerçevesinde, kişisel verilerinizin işlenmesi süreçlerine dair bilgilendirmek isteriz.

1- VERİ SORUMLUSUNUN KİMLİĞİ

KVKK uyarınca muhatap “Veri Sorumlusu” İstanbul Ticaret Sicili nezdinde 560028 Sicil numarası ile kayıtlı, 0291077994800017 Mersis numaralı, şirket merkezi Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Ofisim İstanbul B Blok No:20 Ofis No: 33-34-35-37 Maltepe/İSTANBUL adresinde bulunan Denge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi’dir.

2- HANGİ KİŞİSEL VERİ, HANGİ YÖNTEM VE AMAÇLA TOPLANIYOR VE İŞLENİYOR?

Şirketimiz faaliyet alanı gereği müşterilerinden gelen talep üzerine menkul ve Gayrimenkul malların değerlemesi yapmakta ve raporlar hazırlamaktadır. Bu çerçevede Tarafınıza ait kişisel bilgiler; doğrudan sizler tarafından, talep formlarının doldurulması, web sitemizi ve işyerimizi ziyaretiniz, telefon görüşmelerinde veya e-posta yazışmalarındaki paylaşımlarınız, sizlere ait menkul veya gayrimenkulün  değerleme raporunun hazırlanması için aracı kıldığınız kişi veya kurumlar tarafından paylaşılması şeklinde doğrudan sizlerden veya aracı kıldığınız gerçek veya tüzel kişilerden temin edilmektedir. DENGE’den hizmet satın almanız veya bir başka surette DENGE ile ticari veya hukuki ilişkiye girmeniz durumunda, kişisel verilerinizden, Kimlik (Ad, Soyad, Pasaport No. Tc. Kimlik No) İletişim (Adres, Telefon, e-mail adresi, IP adresi), Malvarlığı (Gayrimenkul ve menkul mallar) verileriniz, yukarıda belirtilen faaliyetlerimiz kapsamında sözleşmenin kurulması ve ifası ile yasal yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi amacıyla işlenmektedir.

Metnin tamamını okumak için tıklayınız...