Denge Değerleme A.Ş.
Değer Verdiğiniz Ne Varsa Bizim İçin de Değerlidir.

 

Sosyal Haklar;


Çalışma Saatlerimiz;

08:30 ila 18:30 arasında çalışma saatleri uygulanmakla birlikte Gayrimenkul Değerleme Uzmanlarımızın Home Ofis çalışmaları sebebi ile çalışma saatlerinde esneklik olabilmektedir. Her ay “Şirket Etkinliği Uygulaması” kapsamında tüm çalışanlarımızla bir araya gelinerek Şirket dışında bir etkinlik gerçekleştirilmektedir. (Piknik, tiyatro, bowling, vb.)

Ücretli İzin Uygulamalarımız;


4857 sayılı İş Kanununun ilgili madde hükümleri uygulanır. İşçilere verilecek yıllık ücretli izin süresi, hizmet süresi;

a) Bir yıldan beş yıla kadar (beş yıl dahil) olanlara ondört günden,

b) Beş yıldan fazla onbeş yıldan az olanlara yirmi günden,

c) Onbeş yıl ve daha fazla olanlara yirmialtı günden az olamaz.

Ancak, onsekiz ve daha küçük yaştaki işçilerle elli ve daha yukarı yaştaki işçilere verilecek yıllık ücretli izin süresi yirmi günden az olamaz.

Özel Sağlık Sigortası;


Tüm çalışanlarımız her yıl özel sağlık sigortası ile güvence altına alınmaktadır. İsteyen çalışanlarımız eş ve çocuklarını da maliyetini karşılayarak grup sağlık sigortası kapsamına dahil edebilmektedir. 

Diğer Olanaklar;

  • Aylık yemek kartı imkanı sağlanması

  • Görevin gerektirdiği tüm ekipmanlar sağlanmaktadır. (Otomobil, bilgisayar, cep telefonu ve GSM hattı, internet paketi, lazermetre, yazıcı,vb)

  • Denge Merkez binada indirimli spor salonundan yararlanma imkanı bulunmaktadır.


Sosyal :
Google
LinkedIn
Instagram

KONU HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİREBİLİRSİNİZ.

 Gizlilik sözlesmesini kabul ediyorum.
KİŞİSEL VERİLERİNİZ İLE İLGİLİ AYDINLATMA METNİ

Sevgili Müşterilerimiz, Ziyaretçilerimiz, İş ortaklarımız;
Denge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. (DENGE) olarak, kişisel verilerinizin güvenliğini önemsiyoruz. Sizleri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) uyarınca ve Veri Sorumlusu olarak aydınlatma yükümlülüğümüz çerçevesinde, kişisel verilerinizin işlenmesi süreçlerine dair bilgilendirmek isteriz.

1- VERİ SORUMLUSUNUN KİMLİĞİ

KVKK uyarınca muhatap “Veri Sorumlusu” İstanbul Ticaret Sicili nezdinde 560028 Sicil numarası ile kayıtlı, 0291077994800017 Mersis numaralı, şirket merkezi Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Ofisim İstanbul B Blok No:20 Ofis No: 33-34-35-37 Maltepe/İSTANBUL adresinde bulunan Denge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi’dir.

2- HANGİ KİŞİSEL VERİ, HANGİ YÖNTEM VE AMAÇLA TOPLANIYOR VE İŞLENİYOR?

Şirketimiz faaliyet alanı gereği müşterilerinden gelen talep üzerine menkul ve Gayrimenkul malların değerlemesi yapmakta ve raporlar hazırlamaktadır. Bu çerçevede Tarafınıza ait kişisel bilgiler; doğrudan sizler tarafından, talep formlarının doldurulması, web sitemizi ve işyerimizi ziyaretiniz, telefon görüşmelerinde veya e-posta yazışmalarındaki paylaşımlarınız, sizlere ait menkul veya gayrimenkulün  değerleme raporunun hazırlanması için aracı kıldığınız kişi veya kurumlar tarafından paylaşılması şeklinde doğrudan sizlerden veya aracı kıldığınız gerçek veya tüzel kişilerden temin edilmektedir. DENGE’den hizmet satın almanız veya bir başka surette DENGE ile ticari veya hukuki ilişkiye girmeniz durumunda, kişisel verilerinizden, Kimlik (Ad, Soyad, Pasaport No. Tc. Kimlik No) İletişim (Adres, Telefon, e-mail adresi, IP adresi), Malvarlığı (Gayrimenkul ve menkul mallar) verileriniz, yukarıda belirtilen faaliyetlerimiz kapsamında sözleşmenin kurulması ve ifası ile yasal yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi amacıyla işlenmektedir.

Metnin tamamını okumak için tıklayınız...